Galerie Kralingen


Moderne kunst, Projecten, Conferentieruimte


Gashouderstraat 9  3061 EH Rotterdam


telefoon: 010-4135454 - fax: 010-4147899


openingstijden: do t/m za van 14.00 - 18.00 uur


home agenda overview exposities muziek theater lezingen en cursussen film congres holland popfestival 1970 projecten verhuur contact links
GALERIES
Galerie Aelbrecht www.galerieaelbrecht.nl
Galerie IRIS CORNELIS www.iriscornelis.com
Galerie Delta
Galerie Mirta Demare www.mirtademare-art.nl
Galerie Duo Duo
Galerie Mirta Demare www.mirtademare-art.nl
Galerie Ecce www.galerie-ecce.nl
Galerie Erasmus www.eur.nl/kunst
HBgalerie www.hbgalerie.nl
Hommes www.hommes.nl
Wilfried Lentz www.wilfriedlentz.com
PHOEBUS.Rotterdam www.phoebus.nl
RAM www.ram-art.nl
Bob Smit Gallery www.bobsmit.com
Galerie Cokkie Snoei www.cokkiesnoei.nl
Galerie Frank Taal www.franktaal.nl
V!P's Int.Art galleries www.vipsart.nl
ZIC ZERP www.ziczerp.nl
MUSEA
Chabot Museum Rotterdam www.chabotmuseum.nl
Boijmans Van Beuningen www.boijmans.nl
Kunsthal Rotterdam www.kunsthal.nl
Stedelijk Museum Schiedam www.stedelijkmuseumschiedam.nl
TENT.Centrum beeldende Kunst www.tentrotterdam.nl
Witte de With www.wdw.nl
Wereldmuseum www.wereldmuseum.nl